Roosendaal

Cursus Spaans

Spaans in Roosendaal

Spaans leren in een lekker pittig tempo? Doe mee met de klassikale cursus Spaans van Fuentes in Roosendaal, online of op locatie.

De standaard cursus Spaans in Roosendaal bestaat uit 9 lessen van 75 minuten. Reken op veel aandacht voor spreekvaardigheid: direct vanaf de eerste les ga je Spaans spreken, een geweldige ervaring! Je kunt kiezen uit de cursus Spaans voor beginners of een hoger niveau.

Je hoeft bij de reguliere cursussen geen boeken aan te schaffen: het lesboek en alle luisteroefeningen kun je na inschrijving gratis downloaden van onze website. Let op: je leert bij Fuentes Spaans in hoog tempo. Reken per week op ongeveer 5 uur studietijd. De lessen worden grotendeels in het Spaans gegeven.

De Spaanse lessen in Roosendaal worden georganiseerd bij Cultuurhuis Bovendonk (Bovendonk 111) en bij restaurant Pinxos (Raadhuisstraat 62B).

Zin om mee te doen? Bekijk hieronder het cursusaanbod Spaans in Roosendaal van Fuentes:

Alle locaties in Roosendaal

Bekijk alle cursuslocaties

Reviews

Corlien

Corlien

“De cursus is voor mij heel leerzaam, naast de lessen in de taal zelf komen ook aspecten als cultuur in Spaanstalige landen aan de orde. De cursus wordt op een interactieve manier door bekwame en enthousiaste Spaanstalige leerkrachten gegeven.”

Jean Paul

Jean Paul

“Het leuke aan online is dat het makkelijk is zelf te regelen en op jou gewenst tijdstip zonder poespas. Je krijgt veel tips en vrijwel alles in het Spaans gecommuniceerd. Inmiddels ben ik 3 jaar verder en aan mijn laatste cursus beland. ¡Fántastico!”

Beate

Beate

“Na een paar cursussen elders te hebben gevolgd, heb ik bij Fuentes gevonden wat ik zocht! Duidelijk lesmateriaal, veel aanbod van video's en grammatica en bovendien een fijne leerkracht. Daarmee gaat het zéker lukken, om de Spaanse taal eigen te maken.”

René

René

“De cursus Spaans in Valencia was zeer zeker een rijke aanvulling op mijn cursus Spaans bij Fuentes in Nederland. Prachtig oud gebouw, deels gebaseerd op eeuwenoude elementen!”